SPA, Latince ( Salus Per Aquam ) ‘Salus: Sağlık’ ve ‘Aqua: Su ‘ kelimelerinin birleşimi sudan gelen sağlık olarak bilinmektedir. SPA; sağlığı, zindeliği, estetik ve güzelliği, iyileşmeyi, su ve suyun iyileştirici gücüyle kazanma olarak tanımlanabilir. Spa’ lar ülkemiz topraklarında ‘Roma Hamamı’ ile başlayarak, Osmanlı’daki ‘Türk Hamamı’ ile kültürümüzün bir parçası haline gelen ve tüm dünyada tanınan, uzmanlar tarafından sağlık ve güzellik ile ilgili pek çok uygulamanın yapıldığı, eski hamam kültürünün çağdaş bir şekli olarak tanımlanabilir.

Polat Thermal Hotel Termal & Spa, ruh ve bedenin mükemmel uyumu yakaladığı, sizlere huzur ve yenilenme hissi yaşatacak bir yer. Kişiye özel bakım ve programlarımızla, yaşamınızda sizi yıpratan etkenlerden, stresinizden ve endişelerinizden arınıp yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Polat Thermal Hotel,  Termal & Spa farklı konsepti ile iyileştirici termal suyu, rahatlatıcı masaj çeşitleri, vücut bakımları, yenileyici cilt bakımları uygulamaları ile sizleri farklı bir dünyaya taşıyacak. Konaklamanız boyunca Polat Thermla Hotel Spa’ nın termal havuzlarından, saunasından, Turk hamamlarindan  ve buhar banyosundan keyfinizce faydalanabilirsiniz.

Spa Hizmetleri

Yüz Bakımları, Aroma Terapi, Thai Kozmetik, Dermatoloji, Cilt Bakımı, Hidroterapi, Medikal, Masajlar El & Ayak Bakımları, Yosun Terapi, Çamur Terapi, Fitness Salonu, Havuz ve Banyolar, ZayıflamaProgramları