Polat Thermal Hotel

Unutulmaz Termal ve Spa Tatilinizi Polat Thermal Hotelde Yaşayın!

Polat Thermal Hotel; Denizli’nin doğa ile bütünleşmiş yemyeşil dokusu ile kaplı modern ve görkemli tesisi, 1989 yılından günümüze hizmet vermeye devam etmektedir.

Polat Thermal Hotel, dünyada eşsiz güzellikte olan Pamukkale’nin pamuk yığınını andıran travertenleri, Roma ve Bizans dönemine ait kenti, Hierapolis’in kalıntılarına 2 km uzaklıkta, 40 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.  

Eşi bulunmaz güzellikteki travertenler UNESCO Dünya Kültürel ve Doğal Miras Listesi’nde yer almaktadır.  

Polat Thermal Hotel’de bulunan termal kırmızı su Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup, birçok hastalığa iyi gelmektedir.  Denizli’nin ilk Beş Yıldızlı Termal Hoteli’dir. 257 oda kapasiteli Polat Thermal Hotel, bahçe ve doğal manzarasıyla birlikte, misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek için 2019-2020 yılları arasında, tüm hotel restore edilmiştir. Mevcut odaların büyüklükleri 26 -120 metrekare arasında değişmektedir. Odalar bahçe veya havuz manzaralı, isteğe göre balkonlu ya da balkonsuz olarak hizmete sunulmaktadır. Odalar 5 kategoriden oluşmaktadır; standart oda, suit oda, delüks oda, balayı odası  ve delüks villa.