Wellcome to Polat Thermal Hotel

Have an unforgettable holiday !

Polat Thermal Hotel is located in Karahayıt and continues to serve since 1989. Polat Thermal Hotel is 1.6 miles from Hierapolis Necropolis and 2.5 miles from Pamukkale. Hierapolis Archaeology Museum and Byzantines Church are also within 3 miles. Pamukkale travertine resembles cotton pile and you can feel the beauty of the ancient city. The hotel was built on 40,000 square meters. Polat Thermal Hotel is the first five star hotel in Pamukkale. The hotel has 252 rooms. It has a beautiful garden with an amazing view and the hotel offers a comfortable stay. In order to provide a better service Polat Thermal Hotel is renovated 3 times. The last renovation was in 2015.

Polat Thermal Hotel Room Types

All Categories

Standart Room

 • 26 m2
 • 0 people
 • Standart Oda

Suit Room

 • 28 m2
 • 0 people
 • Suit Oda

Deluxe Villa

 • 120 m2
 • 0 people
 • Ozel Villa

King Flat

 • 0 m2
 • 0 people
 • Kral Dairesi

View all our room

Follow us on social media platforms,Get the latest news,events and promo codes !

Guest Book

Daha önce sık sık ismini duyduğumuz bir oteldi ancak tatil yapmak bu sene kısmet oldu. Otelden girdiğimiz andan itibaren personel hemen bavullarımızı alıp odamıza çıkardılar arı gibi çalışıyorlar. Odalar bakımlı, temiz ve manzarası güzel. Termal havuzları çok beğendik tam bir şifa kaynağı.

Sezgin Bey

Google Yorumu

Lokasyon olarak güzel yerde doğayla iç içe huzurlu ve bol oksijen depolayacağınız bir tatil imkanı yaratıyor. Yemekleri lezzetli ama sabah kahvaltısı yöresel lezzetler ağırlıklı olduğu için daha çok sevdim.

Sezen Hanım

Google Yorumu

Kaliteli ve sorunsuz bir termal otel arayışındaydık. İnternet üzerinde bir çok forum sitesini gezdik. Özellikle termal otel olarak bir çok kişi Polat termal oteli tavsiye ettiği için tercihimizi bu yönde kullandık. Ailece gittik havuzu tam istediğimiz gibiydi. Yemekleri güzel odaları bakımlı. En sevdiğim tarafı ise tam anlamıyla doğa ile iç içe olması.

Ömer Bey

Google Review

Termalinin methi üzerine geldiğimiz denizlide biz büyükler sağlık amaçlı tatilimizde çocuklarımızında aqusında eğlenceli vakit geçirmeleri kusursuz yemekleriyle güzel bir yaz geçirdik hizmeteleri için polat termale teşekkürler

Pakize Hanım

Google Yorumu

2 Senedir üst üste geliyoruz. Çok beğendiğimiz ve kusursuz hizmet verilen otel. Doğayla iç içe olması ayrıca güzel. Fotoğraf çekmeyi sevenler için bulunmaz nimet.

Hayrullah Bey

Google Yorumu

8 saatlik yoldan sonra dinlenmek için uygun fiyata kalınabilecek beş yıldızlı otellerden biriydi.tesadüfen tabelasını farkederek geldiğimiz ve 5 senedir düzenli olarak termalinden faydalandığımız ve tatil yaptığımız evimiz gibi olan otelden bahsetmek istedim umarım sizlerde memnun kalırsınız

Feraye Hanım

Google Yorumu

3 Senedir bu oteli tercih ediyoruz. Bunun en büyük sebebi Annemin bu oteli çok beğenmesi ve termal suyun ağrılarına iyi geliyor olması ayrıca temizlik konusunda işini iyi yapıyor olmaları.

Emin Bey

Google Yorumu

Annem babam ve ben 3 kişi 1 hafta tatil için polat otele geldik. Otel tahminimizden daha büyükmüş. Havuzu çok güzel ve temiz tutuluyor aynı şekilde termal havuzlarınıda özellikle annemle babam çok beğendi.

Bilge Hanım

Google Yorumu

Special Prices and vecation packages is waiting for you

Polat Termal Resort Hotel is waiting for you.

Book Now

Polat Thermal Hotel News

News & Events

Subscribe here and get the latest news and special events and promo codes

Sorry, this entry is only available in Turkish.
Sorry, this entry is only available in Turkish.
Sorry, this entry is only available in Turkish.

Location and Directions

Book now and do no miss the special deals.

Polat Termal Resort Hotel |Polat Hotel Spa | Polat Hotel Aqua park and more… .

Book Now