Polat Thermal Hotel Düğün Organizasyonları

Denizli,Pamukkale,Karahayit bolgesinde sizlere bes yildizli Polat Thermal Hotelin tum imkanlarini sunmakdan gururduyariz.

İki hayatın bir olduğu unutulmaz anlar; düğünler… Bir çoğumuz için hayatımızın en nadide, en unutulmaz ve en özel anı. Polat Thermal Hotel düğün davet ve organizasyonalarına verilen önemin farkında. İşte bu yüzden bu değerli anı, kusursuz ve ölümsüz kılmak için mükemmel hizmet, özel salon süslemeleri, çiçekler, düğün pastası, özel  ve Polat Thermal Hotel bünyesindeki tüm diğer olanaklar siz değerli konuklarımız için hazır.

Havuzbaşında ya da Otel’in doğa manzaralı 600 kişi kapasiteli büyük restoranında; düğün, benzeri tören ve kutlamaları, büyüleyici atmosfer ile unutulmaz kılabilirsiniz. Eşsiz bir düğün davetinde Polat Thermal Hotel havuzbaşı, 1.100 kişiye kadar misafirlerinizi prolonge kokteyl ya da ziyafette ağırlayabilir.

Üstelik, hayatımızda bu denli önemli yer tutacak düğünler için profesyonel “Düğün Danışmanı” da Polat Thermal Hotel’in hizmetleri arasında. Düğün Danışmanı, muhteşem bir düğün için gerekli her şeyi sizin için düşünüp, farklı önerilerle düğününüzü görülmemiş kılabileceği gibi, sizlerin bu özel günde arzu edeceğiniz   konsepti de birlikte kurgulayıp  eşsiz anı hayat boyu unutamayacağınız bir anıya dönüştürecek.

 

 

Denizli Dugun Mekanlari,Pamukkale 5 yildizli otel dugunleri,Denizli Havuzbasi Dugun organizasyonu,Pamukkale Dugun-davet,Polat thermal hotel dugun paketleri